קפיצת מדרגה

הקריירה שלכם נמצאת בשליש המרכזי בהתפתחות שלה, את מה שהיה צריך להוכיח כבר הוכחתם בגדול,  ויש לכם את כל האנרגיה הדרושה כדי להתקדם ולהצליח עוד יותר. כעת הרבה יותר חכמים בהשוואה לכמה שנים אחורה, עם הרבה יותר ניסיון ונחישות להפוך את היכולות וההצלחה להכנסה – ורק טבעי שתצפו מעצמכם להרוויח הרבה יותר.

שאלת המפתח היא לאן הולך כל הכסף, מה המשמעות האמיתית של הגידול בהכנסות ולאן זה לוקח אתכם בעוד 5  שנים, 10 או 20  שנה קדימה – לקראת ואחרי הפרישה שלכם. האם ישבתם פעם בשקט ושאלתם את עצמכם מהי המטרה האמיתית של ההשקעה העצומה שלכם בעבודה? מהם באמת היעדים שלכם? אילו חלומות תרצו להגשים עבור התא המשפחתי שלכם?.

בניגוד למה שמקובל לחשוב, משפחה היא עסק כלכלי די מורכב הכולל תזרים מזומנים שוטף, צריכה של שירותים מקצועיים, פיננסיים וביטוחיים, לצד ניהול חסכונות, לקיחת אשראי והלוואות  וניהול נכסים  – ולכל אלו עלויות משמעותיות וצפי להכנסות ותשואה.

תכנון פיננסי עוסק בדיוק בשאלות הללו. מיליוני משפחות בעולם המערבי כבר הבינו מזמן שכסף הוא אמצעי שיכול לשמש להגדלת הצריכה, ולהוצאות מקריות ואימפולסיביות או לבניית תשתית כלכלית חזקה אשר משנה לשנה תאפשר לכם לממש יותר ויותר יעדים שיש לכם, ולהפיק הרבה יותר ממה שהרווחתם בזיעה ובכישרון רב.

תכנון פיננסי (cfp) היא שיטה מתקדמת לניהול כלכלי אשר באמצעות בניית תוכנית עבודה המרכזת את כלל האפיקים הכלכליים המשפחתיים (תזרים משפחתי, משכנתא והלוואות, ביטוחים ופנסיה, השקעות ונכסים) מנתחת את הצרכים ואת יעדי החיים המשפחתיים, ומלווה אתכם לאורך השנים קדימה לאורך החיים עד להגשמת היעדים שלכם.

אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר לשיחת התאמה ראשונית ללא כל התחייבות.

ליאור גידרון – מתכנן פיננסי מוסמך.